Logistyka

Pakowanie towarów

Na Boże Narodzenie, urodziny i inne ważne w kalendarzu daty firma produkuje specjalne zestawy, które zawsze się sprawdzają. Zakład zajmuje się przygotowywaniem produktów do wysyłki i pakowaniem produktów. Firma zajmuje się także dodawaniem gratisów lub tworzeniem zestawów produktów dla danej firmy. W procesie produkcyjnym wykorzystywane są najnowocześniejsze maszyny pakujące, które umożliwiają szybką realizację zamówień.

Wieloletnie doświadczenie gwarancją najwyższej jakości

Producent opakowań z tektury falistej istnieje na rynku od wielu lat. Dzięki temu wie dokładnie, jakich informacji potrzebuje klient na opakowaniu każdego produktu. W tym czasie udoskonalono procesy techniczne, a dzięki wieloletniej współpracy z przedstawicielami branży spożywczej, farmaceutycznej i kosmetycznej udało się stworzyć niezawodne procesy produkcji etykiet na poszczególne towary w tych branżach. sprawny system identyfikacji produktów. Pracując nad procesem pakowania zakład zawsze kieruje się sugestiami i wizjami klientów, aby finalny produkt w pełni spełniał ich oczekiwania.

Pakowanie towarów i nie tylko

Pakowanie produktów to tylko część działalności firmy. Producent prężnie działa również w branży e-commerce. Wspólnie z klientami podejmuje działania związane z logistyką i spedycją. Firma posiada także własny obszerny magazyn oraz niezawodne pojazdy, które pozwalają na profesjonalnie zajęcie się dostawą i wysyłką produktów od początku do końca. Można również liczyć na pomoc w zakresie zarządzania sklepem internetowym klienta, realizacji zamówień i spraw związanych z wysyłką. W razie potrzeby firma zajmie się również reklamacjami.

Opakowania wyjątkowe dla każdego klienta

Firma gwarantuje także przygotowanie projektu graficznego, który będzie obecny na opakowaniu zamówionym przez klienta. Jest to dobre rozwiązanie, ponieważ produkt dodatkowo będzie przyciągał konsumenta. Barwne grafiki na kartonie są dodatkową reklamą i ułatwiają sprzedaż produktu. Sprawny kontakt z grafikami pozwala na szybką realizację projektu. Wnikliwa rozmowa z klientem jest potrzebna do tego, aby jak najbardziej precyzyjnie spełnić jego oczekiwania. Dla doświadczonych grafików prawie nie ma projektów nie do wykonania.