Technologia

Czym charakteryzuje się sprzęt Keysight Technologies?

Keysight Technologies jest jednym z największych producentów profesjonalnej aparatury kontrolno-pomiarowej, która używana jest na całym świecie. Firma na rynku istnieje od 1939 roku i w ostatnim czasie skupia się głównie na elektronice.

Co produkuje firma Keysight?

Zaawansowane produkty marki keysight technologies obejmują nie tylko niezawodny sprzęt, ale również zaawansowane oprogramowanie do różnorodnych przyrządów stacjonarnych, terenowych i modułowych. Mowa tutaj między innymi o nowoczesnych oscyloskopach, analizatorach logicznych, multimetrach, analizatorach widmo i generatorach sygnałów. Keysight Technologies jako jedna z niewielu firm na rynku produkuje również wektorowe analizatory sieci i zautomatyzowane inspekcje optyczne. Nie można zapominać również o mikroskopach sił atomowych. Jeżeli chodzi o zaawansowane oprogramowanie, to warto wspomnieć chociaż o specjalnych programach do automatyzacji elektroniki – EDA, które na szeroką skalę wykorzystywane są przede wszystkim w branży telekomunikacyjnej, komputerowej i obronnej.

Jaki jest główny cel Keysight Technologies?

Firma Keysight Polska może pochwalić się bardzo mocno rozwiniętym CSR, dlatego też bardzo duży nacisk kładzie nie tylko na społeczne, ale również i środowiskowe praktyki biznesowe. Głównym celem firmy jest budowanie lepszej planety. Możliwe jest to do osiągnięcia, dzięki rozwijaniu nowoczesnej technologii oraz podejmowaniu etycznych i ekologicznych decyzji.

Polski oddział?

Keysight Polska to polski dystrybutor sprzętu pomiarowego Keysight Technologies. W szerokiej ofercie Keysight Polska można znaleźć wysokiej jakości sprzęt niezbędny nie tylko w nowoczesnych laboratoriach, ale również w warsztatach. Na szczególną uwagę zasługuje sprzęt terenowy, który dzięki swojej niesamowitej mobilności znalazł bardzo szerokie zastosowanie. Firma Keysight Technologies cały czas się rozwija, dlatego też co roku oferuje swoim klientom nowe rozwiązania technologiczne. W ostatnim czasie bardzo duży nacisk kładziony jest przede wszystkim na rozwijaniu kamer termowizyjnych, multimetrów oraz ręcznych oscyloskopów cyfrowych. Na szczególną uwagę zasługują innowacyjne kamery termowizyjne TrueIR, które potrafią uzyskać rozdzielczość na poziomie 320 x 240 pikseli dzięki wysokiej rozdzielczości detektora 160 x 120 pikseli.