Technologia

Oświetlenie awaryjne czyli bezpieczeństwo ponad wszystko

Decydując się na zakup produktów, które związane są z bezpieczeństwem ludzi, trzeba zadbać o wiele aspektów. Przede wszystkim firma powinna być znana, renomowana, sprawdzona. Oświetlenie awaryjne jest bardzo ważne.

Zasilanie, sterowanie i kontrola oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego

Bardzo ważne jest to, aby oświetlenie awaryjne działało bez zarzutu. Dlatego też trzeba przeprowadzać jego kontrole, systematycznie, regularnie, w ustalonym czasie.

Autotest jest automatycznym sposobem testowania opraw, jeśli chodzi o Oświetlenie awaryjne oraz ewakuacyjne.

Zgodnie z obowiązującymi normami

Bezpieczeństwo powinno być kwestią priorytetową w każdej firmie i w każdym domu prywatnym. Produkty Hybryd, firmy z 30-letnim doświadczeniem w branży, pozwolą zadbać o bezpieczeństwo w sposób kompleksowy.

Co ważne, są one wykonane zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi, dlatego nie ma przeszkód, aby użytkować je w domach prywatnych i instytucjach użyteczności publicznej, wszędzie tam, gdzie wymaga tego prawo.

Obudowa jednostki centralnej i akumulatorów

Jeśli chodzi o system HVCBS, można wyróżnić kilka typów obudowy jednostki centralnej. Jest to na przykład obudowa jednosekcyjna, dwusekcyjna, ognioodporna, o podwyższonej szczelności oraz płyta montażowa. Jeśli chodzi o typy obudowy akumulatorów, wymienić można na przykład szafę, stojak i szafę ognioodporną.

LVDBS, czyli niskonapięciowy system zasilania centralnego to system, który cechuje się wykorzystaniem szczelnych, niewymagających obsługi akumulatorów, których żywotność wynosi nawet 10 lat, co jest ich ogromną zaletą.