Transport

Co packing dla każdego

Wiele różnych czynników wpływa na to, czy produkt wydaje się godny zakupu z perspektywy klienta. Jednakże jednym z najważniejszych jest to, jak produkt jest zapakowany. Odpowiednie pakowanie towarów ma bardzo duże znaczenie i często im ładniejsze opakowanie, tym bardziej klienci uznają ten produkt za warty pieniędzy. Jednakże czasami opakowanie prezentuje się gorzej niż powinno. Wynika to bowiem z uszkodzeń, do których mogło dojść podczas transportu lub przenoszenia. Wtedy to na pewno warto zainteresować się tym, co oferuje copacking.

Co packing – rozwiązanie dla każdego?

Co packing nie jest tylko sposobem na zapewnienie towarom nowego opakowania w przypadku uszkodzenia poprzedniego. Metoda ta jest też często wykorzystywana gdy produkty są pakowane zbiorczo. Zazwyczaj sprzedaje je się pojedynczo, zatem każde z nich potrzebuje swojego własnego, nowego opakowania zanim zostanie wystawione na sprzedaż. Najlepiej też żeby nowe opakowanie było atrakcyjne, co zwiększy szansę na to, że zdobędzie uwagę nabywców. Właśnie w takich przypadkach pomocny okazuje się co packing. Jest to usługa, która polega na przepakowaniu towaru. Firmy wykonujące copacking nie tylko wykonują pakowanie towaru, ale także tworzą nowe opakowania. Każda taka firma musi być odpowiednio wyposażona. Bardzo często pakowanie towarów w ramach copackingu jest bowiem wykonywane maszynowo. Oprócz tego nowe opakowania mogą być projektowane i znakowane zgodnie z zaleceniami klienta, co wymaga posiadania specjalnych drukarek.

Profesjonalny copacking dla każdej firmy

Copacking jest zlecany przez firmy działające w branżach takich jak kosmetyka, farmaceutyka, przez agencje marketingowe oraz reklamowe. Najczęściej są to jednak firmy spożywcze. Żadna z takich firm nie posiada sprzętu, który umożliwia samodzielne przepakowanie towaru. Znacznie bardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest zlecenie copackingu dla jednej z wielu firm zewnętrznych, które specjalizują się w tej usłudze. W Polsce takich firm nie brakuje, zatem każdy przedsiębiorca będzie miał możliwość zlecenia przepakowania swoich towarów. Co packing jest często łączony ze wzrostem sprzedaży, ponieważ nowe i atrakcyjniejsze opakowania zapewniają zwiększone zainteresowanie ze strony klientów. Zatem jest to doskonały sposób na sukces dla każdego sprzedawcy.