Transport

Euro přepravky – najważniejsze mity

Wchodząc na czeski rynek, najprawdopodobniej będziemy musieli zmierzyć się z koniecznością zakupienia euro přepravek, czyli po prostu plastikowych skrzynek, ale w wersji czeskiej. Oczywiście o nich, tak samo jak o naprawdę wielu innych dzisiaj produktach, krąży wiele zupełnie nieprawdziwych mitów. Warto zatem je zweryfikować …

1) Na czeskim rynku euro přepravky będą dokładnie takie same, jak na polskim

No właśnie nie jest to do końca prawdą, jednak wymaga to nieco dłuższej opowieści. Otóż bowiem euro přepravky produkowane są przez różne firmy – co jest oczywiście faktem całkowicie naturalnym. Jednak dodatkowo trzeba tu wspomnieć o tym, że firma, którą wybierzemy wcześniej w Polsce nie będzie obecna w Czechach. Wówczas możemy przetransportować euro přepravky polskie do Czech albo też kupić euro přepravky lokalnie na miejscu.

Wówczas jednak, choć na pierwszy rzut oka nie będzie to specjalnym problemem, to jednak później okaże się, że dwa różne komplety plastikowych skrzyń są niekompatybilne, niewygodnie się ich używa… Zdecydowanie lepiej jest od razu zainwestować na czeskim rynku euro přepravky, a na polskim w euro skrzynki od znakomitego, międzynarodowego producenta, jakim jest firma Schoeller Allibert.

2) Tanie na czeskim rynku euro přepravky są tak samo dobre, jak ich droższe odpowiedniki

Często myślimy sobie, że przecież to tylko i wyłącznie skrzynki euro, to przecież nie warto inwestować w produkty wysokiej jakości. Jednak jest to założenie z gruntu fałszywe. Przede wszystkim należy bowiem tutaj mieć na uwadze to, że niestety niska cena będzie się wiązała zazwyczaj z niską jakością, a to z kolei oznaczać będzie brak bezpieczeństwa magazynowanego oraz przewożonego produktu. W ten sposób niestety narażamy się na naprawdę dość znaczne straty.

To jeszcze jednak nie wszystko, bowiem zasadniczo niska jakość na czeskim rynku euro přepravek prowadzi również do tego, że w zasadzie to nie są one zbyt wytrzymałe, w efekcie co chwila się psują, pękają i trzeba inwestować w nowe modele. Lepiej jest naprawdę już od początku mieć bazę trwałych, lepszej jakości euro přepravek tak, aby móc się nie martwić kosztami wynikłymi z konieczności ciągłej ich wymiany.

Podsumowując warto zainwestować w euro skrzynki od Schoeller Allibert – to zdecydowanie najlepszy międzynarodowy producent!