Uncategorized

Pojemniki EURO: do czego są stosowane?

Pojemnik plastikowy EURO znajduje swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebne są atestowane pojemniki z tworzyw sztucznych. Oznacza to więc, że w głównej mierze wykorzystuje się do między innymi transportu oraz magazynowania. W szczególności ważne jest ich zastosowanie do żywności, produktów rolniczych oraz ogrodniczych.

Pojemniki EURO znajdują się w ofercie marki Schoeller Allibert. Są dostępne w różnych wielkościach, pojemnościach, kolorach, a nawet z pokrywką lub bez. Warto zatem z bliska przyjrzeć się pojemnikom, które oferuje wspomniana firma.

Zalety pojemników EURO

Pojemnik plastikowy euro posiadaja szereg zalet. Są one przede wszystkim stosowane w wielu branżach, a spotkać je można niemalże wszędzie – zarówno w sklepach spożywczych, jak i ogrodniczych. Często również nadają się do wykorzystania w domach, na przykład do przewożenia drobnych materiałów.

Zastosowanie pojemników EURO

Pojemnik EURO doskonale nadaje się między innymi do organizacji oraz składowania drobnych, niewielkich przedmiotów. Ich zastosowanie jednak jest znacznie bardziej szerokie.

Pojemniki są wykorzystywane niemalże w każdej branży przemysłowej i nie tylko – stosuje się je na co dzień zarówno w kontakcie z żywnością, produktami ogrodniczymi, budowlanymi i tym podobne.

Rodzaje pojemników plastikowych EURO

Marka Schoeller Allibert posiada w swojej ofercie pojemniki EURO o różnych rozmiarach. Są to zarówno małe produkty, jak i dużych rozmiarów skrzyniopalety. Wszystkie jednak są stosowane do odmiennych celów.

Skrzyniopalety plastikowe

Pojemniki plastikowe EURO są oferowane między innymi w dużych rozmiarach. Skrzyniopalety to zbiorniki o dużych pojemnościach, które w głównej mierze znajdują swoje zastosowanie w branży spożywczej, w szczególności do transportu na przykład produktów sypkich.

Pojemniki z pokrywą

Pojemnik EURO występuje również w roli pojemnika dystrybucyjnego z pokrywą, która pozwala zamykać je z zawartością w środku. Rzeczona pokrywa jednocześnie ochrania produkty przed brudem oraz kurzem w trakcie transportu. W szczególności są one stosowane przez branżę spożywczą, firmy kurierskie, pocztę, a nawet firmy, które stosują je między innymi do segregacji ważnych dokumentów.