Logistyka

Zalety pojemników z tworzywa

Schoeller Allibert jest wiodącą firmą, która już od 60 lat działa na rynku i zajmuje się produkcją opakowań zwrotnych z tworzyw sztucznych, które są inspiracją dla branży logistycznej.

Stosowanie pojemników z tworzywa

Firma przeszła ewolucję od produkcji pierwszych opakowań, przez połączenie się z kluczowymi graczami rynkowymi aż do bycia globalnym liderem, który produkuje zwrotne opakowania na bazie sztucznego tworzywa RTP. Producent pojemników plastikowych wytwarza skrzyniopalety, skrzynki na napoje, skrzyniopalety składane, a także małe pojemniki składane oraz plastikowe palety i wózki. Pojemniki z tworzywa są wytrzymałe i doskonale znoszą transport. W tej branży bardzo ważna jest umiejętność dostosowania się do zmieniających się warunków oraz potrzeb klientów. Pojemniki z tworzywa produkowane przez firmę są niezawodne, ponieważ powstały z najlepszych jakościowo materiałów. Ważne jest również słuchanie oczekiwań przedstawicieli z różnych sektorów biznesowych. Producent pojemników plastikowych oferuje nie tylko sprzedaż, ale również wynajem pojemników. Skrzyniopalety przygotowane przez Schoeller Allibert są bardzo funkcjonalne i przystosowane do potrzeb. Dzięki nim możliwe jest usprawnienie skomplikowanego procesu związanego z łańcuchem dostaw.

Czy jest możliwy wynajem pojemników?

Takie rozwiązanie pozwala również zminimalizować koszty. Produkty zamawiane są głównie przez przedstawicieli branży przemysłowej i spożywczej, ale coraz częściej z tego typu usług korzysta też branża piwowarska, rolnicza oraz przetwórcza. Inspiracją do tworzenia wysoko jakościowych pojemników są rosnące potrzeby kontrahentów. Wynajem pojemników jest doskonałym rozwiązaniem dla firm, które dopiero wkraczają na rynek i nie posiadają jeszcze dużych funduszy. Możliwy jest długoterminowy wynajem, który polega na tym, że co miesiąc jest płacony abonament. Jest to również świetne rozwiązanie, ponieważ w ten sposób można przetestować pojemniki przed zakupem i podjąć ostateczną decyzję dopiero po sprawdzeniu produktów. Umożliwia to dużą elastyczność finansową, a menedżerowie, którzy prowadzą logistykę mają duże pole do manewru. Osoby zainteresowane pojemnikami z tworzywa powinny skontaktować się z przedstawicielem firmy, który odpowie na wszystkie pytania.