Technologia

Zalety systemu Andon

System przywoławczy to obecnie prawdziwa konieczność we wszystkich firmach czy instytucjach, które zajmują się produkcją. Pytanie jednak pojawia się dość zasadnicze, a mianowicie, jaki system przyzywający będzie najlepszy? Zdecydowanie na rynku dominuje dzisiaj system Andon. Jak przedstawiają się jego zalety?

1) Pełna funkcjonalność

Przede wszystkim ten system zapewnia zdecydowanie pełną funkcjonalność. Raz, że działa całkowicie zdalnie, nie wymaga wi-fi, to jeszcze działa na zasadzie fal radiowych.

Generalnie jest on naprawdę prosty i intuicyjny w obsłudze. Co jeszcze należy podkreślić – w zasadzie pojedyncze urządzenie to drobny tablet, który da się umiejscowić w każdym środowisku i miejscu pracy.

2) możliwość zarządzania kontrolą jakości

Oczywiście także system Andon umożliwia wiele ciekawych sposobów na zarządzanie jakością. Przede wszystkim system ten zapamiętuje praktycznie wszystko- archiwizacja danych jest tu naprawdę bezpieczna i pełna. Co z tego wynika? Otóż możemy w bardzo prosty sposób generować raporty.

A jaka wiedza przyjdzie nam z raportów? Oczywiście dzięki temu zdobędziemy wiedzę, ile czasu mija między wezwaniem pomocy a jej nadejściem, które służby najwolniej docierają na miejsce, z którego sektora jest najwięcej zgłoszeń. To z kolei pomoże nam znacząco w poprawie jakości – możemy dokładnie przyjrzeć się danym sektorom, sprawdzić, co jest tam nie w porządku, jak zwiększyć szybkość reakcji itp. Warto jeszcze wspomnieć o tym, że ten system przywoławczy potrafi też generować wykresy, co ułatwia nam analizę.

3) solidna firma

Na koniec warto jeszcze wspomnieć o jednym walorze systemu przywoławczego Andon, jakim jest wyjątkowa jakość tej firmy. Przede wszystkim cena tego systemu jest stosunkowo niska cena w porównaniu do naprawdę wysokiej klasy.

Po drugie warto zaznaczyć, że firma zapewnia pełen serwis dla swoich urządzeń. Co istotne – pomoc dostępna jest całą dobę, a wszelkie problemy są naprawdę szybko rozwiązywane. Słowem – nie grożą nam żadne przerwy w pracy.

Podsumowując – warto zainwestować w system przyzywający Andon. Dzięki niemu bardzo szybko zauważymy, że łatwiej jest nam dyscyplinować poszczególne służby, wzrosła jakość produkcji oraz że spadła ilość awarii.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z firmy Signalo